Wróć na stronę głównąDzwoń albo pisz... Strona główna...
Zajęcia w 8 Plus...
Egzaminy FCE/CAE...


Języki i poziomy:

Język angielski JĘZYK ANGIELSKI:
» nauczanie języka angielskiego od poziomu początkowego, do poziomu egzaminów Cambridge FCE (poziom B2 Rady Europy) oraz Cambridge CAE (poziom C1 Rady Europy)
» przedziały wiekowe: od zerówki do matury oraz kursy dla dorosłych
» REGULARNE zajęcia z "native-speakerem" z USA we wszystkich grupach od poziomu średnio zaawansowanego

Oferta specjalna dla klas młodszych Szkoły Podstawowej nr 2 w Sanoku i Szkoły Podstawowej w Zagórzu:

Aby ułatwić uczniom Szkoły Podstawowej nr 2 w Sanoku i Szkoły Podstawowej w Zagórzu dostęp do naszych kursów, prowadzimy grupy dla uczniów klas młodszych (1-5) tych szkół na miejscu, bezpośrednio po lekcjach w szkole podstawowej. Lekcje te spełniają wszystkie standardy szkoły "8 PLUS", w tym:

» małe grupy, dostosowany do wieku i poziomu program, intensywny tryb pracy
» nauczycielka doświadczona w pracy z młodszymi dziećmi
» możliwość kontynuacji nauki przez dłuższy czas, również w filiach szkoły na Stróżowskiej i Jana Pawła II
» raty, zniżki rodzinne, bezpłatne podręczniki i inne materiały

Zainteresowanych prosimy o KONTAKT.

Grupy i zajęcia:

Zajęcia prowadzone są w grupach maksymalnie 10-osobowych, dobranych starannie pod względem poziomu oraz (w przypadku dzieci i młodzieży) wieku. Zajęcia prowadzimy w dni robocze, w godzinach 15 do 20. W szkole podstawowej nr 2 zajęcia odbywają się do godziny 15-tej. Uczniowie spotykają się w grupie 2 razy w tygodniu.

Zniżki na Kartę Dużej Rodziny i rodzinne:

Stosujemy znaczne zniżki na Kartę Dużej Rodziny lub dla kolejnego członka najbliższej rodziny (rodzeństwo, rodzice, dzieci).

Brak ukrytych i dodatkowych opłat:

W naszej szkole raty podane w cenniku są jedynymi opłatami ponoszonymi przez uczniów. Nie zapłacicie Państwo dodatkowo za podręczniki i ćwiczenia, egzaminy wstępne i wewnętrzne, nie ma również wpisowego. Również parkowanie przy naszych filiach przy SP nr 3 i SP nr 9 jest bezpłatne.

Cennik:

Ceny kursów uzależnione są od wielu czynników, jak poziom, wiek uczestników itp. W sprawie szczegółowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.Partner programu Addvantage